Gizlilik Politikası

logo

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

 

1- İşbu www.gunesgame.com  Kullanım isteyenlerin Sözleşmesi (bundan bu tür 'Kullanıcı Sözleşmesi' olarak anılacaktır), www.gunesgame.com  ile Site'ye üye olan Kullanıcı arasında, Kullanıcı'nın Site'ye üye olması hedefiyle ve Kullanıcı Sözleşmesi'nin, Site'nin bulunduğu elektronik ortamda Kullanıcı doğrulusunda onaylanması hemen düzenlenmiştir.Site'ye üye olarak, alış veriş gerçekleştirme isteyen bütün "ALICI KULLANICILAR "in ve "BAYİLERİN "in 18 Yaşından Büyük Olmaları Gerekmektedir. Bu beyanın doğruluğundan üye mesul olup, gerçeğe aykırı beyan yapılması durumunda "ŞİRKET" hiçbir hukuki ve cezai mesuliyet taşımayacağını beyan eder.Kullanıcı Sözleşmesi'nin tamamını okuduğunuzu, içeriğini bütünü ile anladığınızı ve bütün hükümlerin tamamını bilerek ve sıkıntısız şekilde onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt etmiş olmaktasınız.

 2. KULLANIM KOŞULLARI ve KULLANICILARIN ALISVERIS SARTLARI

www.gunesgame.com"Internet Sitesi"nde üyelik adımında "ALICI KULLANICI" olmak üzere tek tür kullanıcı bulunuyor olup, "Internet Sitesi" ne üyelik adımında aday "ALICI KULLANICI" olacaktır.

"ALICI KULLANICILAR" a dair detaylı düzenlemeler alçakta yer almaktadır.

a. "ALICI KULLANICILAR" :

 ALICI KULLANICILARwww.gunesgame.com  "Internet Sitesi" ne üye olma işlemini tamamladıktan sonra "ŞIRKET" üstünden sadece ürünleri internet sitesi üzerinden satışını üstüne alma hareketi ve bu işleme ait durum üzerine bu eylem ile ilgili anlaşmış olan ve tespit edilmiş kullanıcılardır.

"ALICI KULLANICILAR" in "Internet Sitesi"nde teshir edilen ve satın alacakları mamüller "Internet Sitesi" nde "SIRKET" stoklarıyla, "SIRKET" in teknoloji ve sınaî imkanları dahilinde sınırlıdır. Siparişler, www.gunesgame.com  "Internet Sitesi" de görünen fiziki-görsel durumlarından farklılıkler gösterebilir, siparişler SIRKET stoklarıyla sınırlıdır."ALICI KULLANICILAR"  www.gunesgame.com  "Internet Sitesi" nin adi basta olmak üzere, bu sitede teshir edilen mamüllerin, yazı, resim ve tasarımların ve "Internet Sitesi" nin isleyiş düzeneğinin bütün www.gunesgame.com’ ne ait bulunduğunu, yukarıda zikredilenlerle birlikte, "SIRKET" e ait olan hiçbir hak konusunun izin alınmadan kullanılmayacağını peşinen kabul etmektedir.

Bu hak ya da hakların izinsiz tüketimi durumunda "SIRKET" hemen meşru takibat başlatır ve kullanıcının üyeliği askı üzerine alınır."ALICI KULLANICILAR"   www.gunesgame.com "Internet Sitesi" ne sipariş işlemi yaparak, sipariş verilen ürünün asli niteliklerini, satış fiyatını, ödeme seklini ve teslimata dair ön verileri peşin olarak kabul ve teyit etmektedir.

"ALICI KULLANICILAR"  www.gunesgame.com "Internet Sitesi" den hernagi bir bankaya ait kredi kartı ile sipariş işlemi verebilirler.

"ALICI KULLANICILAR" in satın alma isteği yolladıkları yada aldıkları tüm mallarda vazgemeçme hakları bulunmadığını bilmeleri gerekmektedir.

3-Siteye üye olan kullanıcılar akli dengelerinin yerinde bulunduğu ve alış veriş verilerini diğer şahıslarla paylaşmayacağını peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.Bundan ötürü doğacak mesuliyettan sitemiz mesul değildir.

 4. FİYATLANDIRMA:www.gunesgame.com eskiden haber vermeksizin, teshirde tespit edilen mamüllerinde ve bu mamüllerin fiyatlarında farklılık yapma hakkına sahiptir.

 5. TESLIMAT KOŞULLARI:

Siteden verilen siparişler ödeme/fatura verilerinde ve teknik bir problem çıkmadığı takdirde en kısa vakitte teslim edilir.Stok bulunmadığı vakitlerde sipariş iptal edildiği vakit bakiye müşterinin sitedeki hesap üzerine geri gönderilir.

 6. SİPARIŞ KOŞULLARI:

"ALICI KULLANICILAR", standart ürün siparişlerini, siparişleri "siparişlerim kısmından aldıktan sonra tamamiyle kendi mesuliyetlerinde olup kodlarını diğerlarıyla paylaştıklarında doğacak problemler tamamiyle alıcılara aittir.

 7. ÜRÜN İADE KOŞULLARI:"ALICI KULLANICILAR" in şifreli mamüllerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV kararınca ve uyarınca www.gunesgame.com "Internet Sitesi" üzerinden sipariş işlemi yapan ve veren "ALICI KULLANICILAR" in satın aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamadığını bilmeleri gerekmektedir.

8. FESIH: "SIRKET" sözleşmeyi her vakit sebep göstermeksizin tek doğrultulu olarak fesih ederek iptal etme hakkına sahiptir.

9. UYUŞMAZLIKLAR ve ÇÖZÜMÜ:

İşbu sözleşmeden kaynaklanan her türlü uyuşma olmayan durumun yani uyuşmazlığın çözümünde Girne / KIBRIS Ticaret Mahkemeleri yetkilidir.www.gunesgame.com adresini ziyaret eden ve/ya da alış veriş yapan bütün kullanıcılar işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.