Zynga Texas Holdem Poker Chip

E-PİN STOK DURUMU BİRİM FİYATI ADETİ İŞLEM
Zynga Poker Chip 1m Stok Var 0.050
Zynga Poker Chip 50m Stok Var 2.400
Zynga Poker Chip 100m Stok Var 4.300
Zynga Poker Chip 150m Stok Var 5.700
Zynga Poker Chip 300m Stok Var 8.400
Zynga Poker Chip 500m Stok Var 14.000
Zynga Poker Chip 1000m (1B) Stok Var 27.900
Zynga Poker Chip 2000m (2B) Stok Var 53.000
Zynga Poker Chip 3000m (3B) Stok Var 78.000
Zynga Poker Chip 4000m (4B) Stok Var 103.000
Zynga Poker Chip 5000m (5B) Stok Var 128.000
Zynga Poker Chip 10000m (10B) Stok Var 250.000
Zynga Poker Chip 15000m (15B) Stok Var 373.000
Zynga Poker Chip 20000m (20B) Stok Var 495.000

Oyun Fişi Nasıl Satın Alınır ?

1) ÜYE OL

Oyun oynayabilmek ve fiş satın alabilmeniz için ilk aşmada bu sitemize üye olmalısınız.  Üyelik formunu doldurduktan sonra üye olabileceğiniz gibi bunun yanında facebook sitesi üzerinden de üye olabilmeniz mümkündür. Bunun için sadece linklerimizden birisine tıklamanız yeterlidir. Facebook kullanıcılarının çekindiği reklamlardan hiç biri sayfanızda kesinlikle yayımlanmaz.

 

2) BAKİYE YÜKLE

Üyelik işlemlerinden sonra işlem yapabilmeniz için istediğiniz bir banka üzerinden bakiyenizi arttrabilmek için giriş yapmalısınız.

Oldukça kolaylaştırılmış olan bakiye yükleme işlemlerinizi ATM Kartsız İşlem, Banka Havalesi/EFT, Kredi Kartı İle Ödeme yapabilecek olup sistemimizden her türlü yardımı da kesintisiz her gün alabilirsiniz.

Kredi kartı ve mobil uygulama kullanarak yaptığınız her ödeme otomatik olarak sistemimize kayıt alınıp bakiyenize yüklenir.

Banka üzerinden ödeme yapmışsanız ilgili internet sitemize girdikten sonra ilgili çalışan personelimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Ödeme için bildirim sistemimizde kolaylaştırılmış olup sitemizde bulunan sağdaki "ÖDEME BİLDİRİMİ” linkine tıklamanız yeterlidir. Bu linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan bölümlerde banka bilgilerinizi girip bize bilgi veriyor ve sadece 10 dk içinde işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

3) SİPARİŞ VER

İşlemlerinizi yaptıktan sonra yani bakiyenizi yükledikten sonra istediğiniz siparişi oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Oyun üzerinde ihtiyacınız olan oyun fişini ise facebook adresinizi tekrar girerek yaptığınız için bu durumjda sizin için ekstra bir önlem olacaktır. Masa bulma sistemi sorunu yüzünden şifre girmeden transfer yapamazsınız. Siparişlerinizin 5 dakika içinde gelmesi de sitemizin hızının göstergesidir. Güncel fiş fiyatları için lütfen tıklayınız.Satın almak istediğiniz ürünü sipariş vermek için kolaylaştırılmış tablomuzdan yararlanabilirsiniz. Tablo üzerinden adetlik siparişlerinizde istediğiniz adet miktarını yazıp sonrasında facebook kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz yeterlidir. Kısa zaman içinde bakiyenize almış olduğunuz ürün girecektir.

 

Sipariş Takibi

Siparişinizin takip etmek için sağ üst bölümde bulunan menü yardımıyla ki "GEÇMİŞ SİPARİŞLERİM" kısmına tıklanır. Verdiğiniz siparişin yanında tarafında bulunan detay yazısının tam üstüne tıklayın ve sonrasında açılacak ekran üzerinde bulunan sipariş açıklaması kısmından sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Son durum için ara sıra sayfa kısmında bulunan yerden yenileme yapın. Teslim Edildi (durumun üzerinde yeşil olarak görünmektedir. ) yazısını gördüğünüzde transferiniz tamamlanmış demektir. İyi oyunlar dileriz.

 

Bilmeniz Gerekenler

* Transfer için il en az 20 bin (20k) biriminde oyun için kullanılacak fiş bulunması gerekir. Hesabınızda bulunan fiş miktarı ban riskiniz azalacaktır.

* Hesabınızın herhangi bir durumdan yada transferden belirli bir süre sonra ceza alması ve yasaklanması durumunda kaybınızı karşılama ve benzeri bir işlem  durum söz konusu değildir.

* Kazandığınız oyun chiplerini sitemiz üzerinden satabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmeniz için sadece canlı destek hattımızla görüşmeniz yeterlidir.

 

Detaylar

Transfer için tavsiye edilen oyun fişi aktarım limitleri şu şekildedir:

* 100M oyun fişine kadar olan bölüm  alışverişleriniz için ilgili hesabınızda en az 2-4M oyun fişi bulundurmanız sizin için en uygun değerdir biz site yönetimi olarak tavsiye ediyoruz.

* 200M ve üstü oyun fişi satın almak isteyen müşterilerimiz ise en az 4-10M oyun fişi bulundurmalarını tavsiye ederiz.

* 500M ve üstü miktarda oyun fişi satış işlemlerinizde ilgili hesabınız üzerinde 40M oyun fişi bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Hesabınızın yasaklanmasına için sürekli olarak zynga oyun kartı ile hesabınıza aktarım yapmanızı tavsiye ederiz. Zynga oyun kartı alablmek için için buraya tıklayınız.

Transfer işleminizde hesabınız üzerinde 10M altında fiş bulunuyor ise öncelik olarak iki kişi ve siz olmak üzere oyunda 3 kişi olursa hesabınızdaki oyun parası 10M fişi miktarına kadar yükseltilir. BU işlemden sonra başka hesaplarımız ile birlikte size ait olan hesabınız üzerinden oyun oynayarak satın alabildiğiniz oyun fişi hesabınıza geçene kadar oyun oynanabilir. Transfer süresince toplamda 6 farklı hesap üzerinden oyun oynanabilir ve tüm hesapların bağlandığı ülke kodu ve sistemi farkıdır bunun için IP adresleride farklı olur bu nedenle 6 farklı ülkeden 6 farklı vatandaş oyun oynuyormuş gibi aktarım yapılmaktadır.

 

 

 

Masa İsmi Gösteren Eklenti

Herkesin bildiği gibi zynganın eski tip sürüm oyunlarında masanın belirli olabilmesi için ismi görünüyordu bu sayede daha rahat masa seçimi ve oyun oynanabilme imkanı vardı. Arkadaşların ve sürekli oynayan kişilerin istedikleri masaları seçme özgürlüğü vardı. Bunun yanında bu düşüncenin tam tersi bir mantığı olan ve oyunu daha aktif bir şekilde farklı kişilerle oynayabilmek için gazino değişikliği de yapılabiliyordu. Yapılan bu işlem sayesinde oyun oynamak istediğiniz tüm arkadaşlarınızı kolayca bulabilme imkanına sahip oluyordunuz. Fakat yapılan yeni eklentiler nedeniyle artık zynganın bu işlemleri değiştirmesinden ve engellemesinden kaynaklı, bu tür ve benzeri işlemleri artık isteseniz de  gerçekleştiremiyorsunuz. Bu işlemler tamamen iptal edilmiş bir durumdadır. Fakat bunun gerçekleşmesi için bir çözüm bulundu ve eklenti. Yapılan çözümde firmamıza istekte bulunduğunuzda bu işlemleri yapabileceğiniz eklentileri size gönderebilme imkanımız vardı. Ancak zynga kendi içinde yaptığı kontroller sonucu bu eklentinin üzerine yeni bir yazılım ile işlem yapabilme özgürlüğümüzü elimizden aldı.

İlgili firmamızdan çıkan eklenti sayesinde istediğiniz masalarda bu işlemi çok kolay bir şekilde yapıyordunuz ancak bu durum yani istediğiniz oyuncularla buluşmaya yarayan kısacası zyngadanın ilk versiyonuna gönderme eklentisi iptal edildi. Bu işlemlerden sonra Zynga bunu kullananlar içinde bir çözüm buldu ve son güncellemesinde bunu da engelledi. Şuanda hiç bir şekilde hiç kimse istediği kişilerle buluşamıyor. Buluşmak için facebook dan arkadaş olmanız yada  budy eklemek gibi pratik çözümleri kullanabilirsiniz. Fakat bunun yanında eski sisteme bağlı olan eklenti yapılamamaktadır. Programcılarımız zor durumda kalmamanız için chip üzerinden yükleme yapabilme olanağı tabiî ki sağlamaktadır.  

Fakat bu eklenti eski düzene bağlı sistemde çalışmıyor sadece boş olan masaları gösteriyor ki dolu masalara da oturamıyor. Yani oyunu uygun şekilde oynamak için uygun bir eklenti değildir. Bu eklentileri elde etmek ve kullanabilmek için bizimle  irtibat kurabilirsiniz. Fakat  bu durum siz oyuncular için hiç bir anlam ifade etmeyecektir. 

Eski düzene bağlı olarak çalışmayan ve zynga oyununun yeni güncellemesiyle birlikte yaptığımız bu özel eklenti tam anlamıyla çalışmamaktadır. Ancak halen normal oyuncu ile eklentisi olan oyuncu arasında farklar olup bu farkların oyun takibi ve özgürlüğü bakımından oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz.