Turn Poker Chip

E-PİN STOK DURUMU BİRİM FİYATI ADETİ İŞLEM
Facebook Turn Poker Chip 1 M Stok Var 0.300
Facebook Turn Poker Chip 5 M Stok Var 1.500
Facebook Turn Poker Chip 10 M Stok Var 3.000
Facebook Turn Poker Chip 50 M Stok Var 14.000
Facebook Turn Poker Chip 100 M Stok Var 27.000
Facebook Turn Poker Chip 150 M Stok Var 40.500
Facebook Turn Poker Chip 200 M Stok Var 54.000
Facebook Turn Poker Chip 250 M Stok Var 65.000
Facebook Turn Poker Chip 300 M Stok Var 78.000
Facebook Turn Poker Chip 400 M Stok Var 104.000
Facebook Turn Poker Chip 500 M Stok Var 125.000
Facebook Turn Poker Chip 600 M Stok Var 150.000
Facebook Turn Poker Chip 700 M Stok Var 175.000
Facebook Turn Poker Chip 800 M Stok Var 200.000
Facebook Turn Poker Chip 900 M Stok Var 225.000
Facebook Turn Poker Chip 1 B Stok Var 250.000

Turn Poker Oyun Fişi Nasıl Satın Alınır ?

1) ÜYE OL

Fiş satın alabilmeniz amacıyla ilk olarak yeni sitemize üye olmanız lüzumiyor. Üyelik formunu doldurarak ya da facebook ile giriş düğmesini tıklayarak otomatik üye olabilirsiniz. Facebook ile olduğunuz zaman, ilgili hesabınızın herhangi bir yerinde bizimle ilgili hiçbir reklam ve benzeri paylaşımlar görmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

2) BAKİYE YÜKLE

Üye girişi yaptıktan sonra sipariş verebilmeniz amacıyla amacıyla ilk olarak bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yükleme işlemlerinizi istediğiniz her bankadan rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

ATM Kartsız İşlem, Banka Havalesi/EFT, Kredi Kartı İle Ödeme ve Mobil Ödeme seçenekleriyle bakiye yükleyebilirsiniz. Ayrıca bunun yanında mobil uygulamalarımız ile hesabınıza para aktarımı yapabileceğinizi de size söylemek isteriz.

 

Kredi Kartı ve Mobil ödemelerinde bakiyeniz otomatik olarak üyeliğinize geçtiği amacıyla bildirim yapmanıza lüzum yoktur. Bildirim yapmanıza lüzüm olmayan bu işlemlerin tamamı sizin daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde işlem yapabilmenize olanak sağlar.

 

Banka ödemesi yaptıysanız sitemiz üzerinden bildirim yapmanız lüzumiyor. Ödeme bildirimi gerçekleştirme amacıyla sitemizde sağ doğrultuda tespit edilen "ÖDEME BİLDİRİMİ <http://www.gunesgame.com/odeme-bildirimi>" yazısına tıkladığınız zaman buradan yatırdığınız bankayı seçerek ve verileri aratarak ödeme bildirimini gerçekleştiriyorsunuz. Ödeme onay zamanı Maximum 1-10 dakika arasıdır. Ödemeniz onaylandıktan sonra ödeme tutarı kadar bakiye hesabınıza eklenir. Ödeme bildiriminiz 10 dakika ortamında onaylanmazsa canlı destek hattına bilgi verebilirsiniz.

 

Kredi Kartı ya da Mobil Ödeme tekniği ile ödeme gerçekleştirme amacıyla sitemizin üst doğrultusunda tespit edilen "ÖDEME YÖNTEMLERİ <http://www.gunesgame.com/odeme-yontemleri>" butonu üzerine tıkladığınızda ve Kredi Kartı veya Banka Kartı ayrıca bunun yanında Mobil Ödeme seçeneklerini tıklayınız. Ödeme prosedürü tamamlandıktan sonra bakiyeniz otomatik üyeliğinize geçer. Bildirime lüzum yoktur.

 

3) SİPARİŞ VER

Bakiye yükleme prosedüründen sonra sipariş verebilirsiniz. Oyun Fişi siparişi verirken facebook mail adresinizi ya da tempo poker oyununun alt evresinde tespit edilen ID: ile başyan rakamı yazıyorsunuz facebook adresinize girmeden direk dempo poker firma doğrulusunda hesabınıza yüklemeniz gerçekleşiyor. Transferiniz ortalama 2-3 dakika ortamında yapılır ve siparişiniz teslim edilir. Güncel fiş fiyatları amacıyla lütfen tıklayınız.  <http://www.gunesgame.com/K563/turn-poker>

 

Sipariş vermek amacıyla ürün kısmını açtıktan sonra satın alabilmek dilediğiniz ürünün sağ doğrultusunda adet kısmına alabilmek dilediğiniz miktarı yazınız. 1 adet alabilmek istiyorsanız 1 yazın. Daha sonra karşınıza çıkan kutuya aktarımı yapmamızı dilediğiniz facebook adresinizi ya da ID: rakamınızı aratarak sipariş veriniz. Sipariş işlemlerinizin tamamı bizm kontrolümüzde sisteminize kayıt edildiği için istediğiniz miktarda parayı anında hesabınızda görebileceksiniz. Ayrıca bunun yanında sürekli canlı destek alabileceğiniz bir bölümümüz olması sizi sitemizde yalnız bırakmadığımızın kanıtıdır. Sistemli ve oldukça aktif bir şekilde çalışmak ve işi en güzel şekilde tamamlayabilmek için her türlü fedakârlığı yapmaktayız.  Sistemli ve güvenilir bir platform arıyorsanız bizimle irtibata geçin.

 

Sipariş Takibi

 

Siparişinizin takibi amacıyla sağ doğrultuda tespit edilen menülerde ki "GEÇMİŞ SİPARİŞLERİM <http://www.gunesgame.com/siparislerim>" opsiyonuna tıklayın. Verdiğiniz siparişin yanısıra yazan ayrıntı yazısını tıklayın ve açılacak ekranda sipariş açıklaması evresinden sipariş halunuzu denetim edebilirsiniz. Son hal amacıyla ara sıra sayfanızı yenileyin. Teslim Edildi (Durum alanında yeşil simgeyle gösterilmektedir.) yazısını gördüğünüzde aktarımıniz bitmiş demektir. İyi oyunlar dileriz.

 

Bilmeniz Gerekenler

* Transfer amacıyla hesabınızda chip olmasına lüzum yok 0 olsa bile aktarımınız 2-3 dakika ortamında sistem doğrulusunda yüklenecektir.

* Kazandığınız oyun chiplerini bize satabilirsiniz. Bize chip satışı prosedürü gerçekleştirme amacıyla canlı destek hattımızla görüşmeniz yeterlidir. Oyunlarda kazanmış olduğunuz tüm chip paralarınızı istediğiniz anda bize satabilir ve aldığınız paraları ister hesabınıza isterseniz oyun üzerindeki profilinize ekleyebiliriz.

 

 

Turn Pokerde Ban Varmı?

Özellikle insanlara hizmet götüren veya hizmet alan firmaların tamamında güven oldukça önemlidir. Bu güvenin sarsılmaması için her firma kendi kuralları çerçevesinde bazı kurallar geliştirir. Bu kuralların yerine getirildiğinden de emin oldukları gibi hiçbir şekilde bu kuralların bozulmasına da izin vermez. Kurumsallaşma adına yaptıkları bu işlemler arasında hizmet alan müşterilerin kurallara uymaması sonucu hizmet dışı bırakılması da vardır. Aynı durum online oynanan tüm oyunlarda ve oyun hizmeti veren firmalarda da geçerlidir. Banlama adı altında yaptıkları bu eylemleri güven duygusunun artabilmesi için kesin kurallar çerçevesinde uygularlar.

Güneş game platformu da aynı şekilde herhangi bir müşterisine yapılan kurallara uymayan bir durum karşısında gereken önlemleri alır. Uygulamalar ya da oyun girişlerinin yasaklanması veya tamamen hesabının silinmesi bu kuralların başında gelir. Belirli bir süre hesap iletişim yasağı da koyulabilecek cezalar arasındadır Chip para üzerinden oyun oynandığı için ekstra güvenilir programların olduğu Turn Poker oyunlarında daha fazla dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallara dikkat edildiğinde hiçbir şekilde oyun oynama hakkınız ya da hesabınızdaki para alıkonulamaz. Ancak kurallara uyulmadığı durumlarda ilgili kişinin hesabı banlanır ve o kişi hesabına kesinlikle tekrar ulaşamaz.

Bu kuralların konulmasındaki başlıca nedenlerden bir tanesi oyun içi huzurun saplanması ve bu şekilde kurallara uymayan insanların sistemden daha rahat uzaklaştırılmasıdır. Her hangi bir nedenle Turn Poker hesabınız banlanmış ise hesap içerisinde bulunan hiçbir meblağa geri ulaşabilmeniz veya başka bir hesaba aktarabilmeniz mümkün olmaz. Bu konuda oldukça katı kurallara sahip olan Turn Poker oyunu bu sayede oyun içinde yaşanabilecek sıkıntıları en aza indirmeyi başarmış özel bir uygulamadır.

Turn Poker Oyununda Banlanma Olası Durumlar

·         Takım masalarında özel bir tabir olarak kullanılan makas atma serbest olup bu şekilde makas atabilirsiniz. Örneğin 2 farklı oyuncunun diğer bir oyuncuyu araya almasıyla ve sürekli olarak arttır deyip girmesini sağlamak makas olarak adlandırılır.

·         Oyun içinde normal olarak adlandırılan masalarda makas yapmak yasaktır. Bu masaların bir diğer ismi ise takım- team olarak adlandırılır. Makas ve benzeri hareketleri algılayan yapay zeka bu tür bir hamle ya da eylemi gördüğü anda yapan kişinin hesap bilgilerini merkeze yönlendirir. Ayrıca hesap içerisinde bulunan tüm bakiye sıfırlanır ve bunun yanında hesabınızda ne kadar para olursa olsun bu hesaba asla tekrar ulaşamazsınız. Bu denli dikkatli bir şekilde takip edilen bu yöntem ile oyun içinde güvenilir kişilerin olduğu kesinleşir. BU şekilde kesin kuralların konulması oynayan oyuncuların güven kaynaklı sayısını da bariz şekilde arttırıyor.

·         Her kurumsal firma ve internet sitesinde olduğu gibi sitenin herhangi bir yerinde yapılan kişisel yada genel küfür, hakaret ve arga kelimeler kesinlikle yasaklanmıştır. İnsanların karşılıklı olarak birbirine saygı duyduğu bir oyun alanı oluşturmak için Turn Poker uygulaması yöneticileri bu kurala büyük önem vermektedir.

Güneş Game İnternet Sitesi Güvenilirliği İle Önde

Güneş game adı altında verdiğimiz hizmetlerde sadece müşteri güvenilirliğini arttırabilmek için bir çok çalışma yapmaktayız. Bu çalışmaların en önemlisi yaptığınız ödemelerin hızlı ve güvenilir bir şekilde hesabınıza gönderilmesi ve anında oyun alım ya da satım işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden her türlü soruyu bize sorabileceğiniz ve sürekli online olan canlı destek hattımızdan da kayıtlı kullanıcı olun yada olmayın aynı şekilde yararlanabilirsiniz.

Güneş game kurulduğu günden buyana her zaman en iyiyi en uygun fiyata vermeyi ilke edinmiş olup siz değerli müşterilerimize her türlü önemli bilgileri verebilmektedir.

E-pin(Game Kart)

Güneş game platformu yıllar geçtikçe müşterilerinin daha hızlı ve güvenli şekilde alış veriş yapabilmelerini sağlayabilmek amacıyla kendisini geliştiriyor. Özel olarak tasarımlandırılmış ve genellikle güvenilir olduğu için bir çok internet sitesi tarafından kullanılan e-pin uygulaması Güneş Game içinde de vardır.

E-pin Nedir?

Electronic Personal Identification Number olarak adlandırılan bu sistem özel kodlanmış harf ve rakamların bir araya gelmesi ile oluşturulmuş bir şifre niteliğini taşır. Bu şifrelerin haneler istenildiği kadar arttırılabilir. Öyle ki bu bir biri ardına sıralanmış olan harf ve rakam kombinasyonları ister 3 haneli isterseniz 30 haneli olarak oluşturulabilir. Bu tamamen sizin elinizdedir. Güvenilirliği bağımsız kuruluşlar tarafından kanıtlanmış ve belgelenmiş e-pin elektronik şifreleme ile hesabınız ve paralarınız emin ellerdedir.

E-pin Nerelerde Kullanılır?

E-pin şifreleme sistemi genel olarak online oynanan oyunlarda kullanılır. Oyun oynayan kullanıcıların oyun içinde kullanacakları ya da kazandıkları paraların satılmasında bu e-pin şifresi kullanılır. Bu e-pin numaraları oyunu oluşturan ve müşteri ile birleştiren firmalar tarafından oluşturulur. Her oyun için farklı e-pin kombinasyonu kullanılır. Bu sayede oyun  içi para transferlerinde hiçbir şekilde sıkıntı çekilmez. E-pin şifrelemesi oldukça güvenli olduğu için dünya üzerinde 60 farklı gelişmiş ve gelişmekte olan ülkede bu sistem aktif şekilde kullanılmaktadır.

Dünya üzerinde bir çok oyun kullanıcısının güvenli olduğu için kullandığı bu şifreleme şekli Türkiye piyasasında da güvenilirliği olan ve çok kullanıcı sayısına sahip internet sitelerinde kullanılmaktadır. Ayrıca bunun yanında online oyun oynayan kullanıcılar genellikle e-pin şifreleme sistemine sahip siteleri tercih ederler.

Ödeme yapılabilmesi için kullanılacak yada kullanılan tek metot e-pin değildir. Bunun yanında farklı şifre sistemleri olsa da çok tercih edildiği ve bilindiği için insanlar bu tip şifrelemeleri daha etkin şekilde kullanırlar. Oyun ödemelerin güvenli olabilmesi için hiçbir şekilde kredi kartı veya banka kartı kullanmak istemeyen kişiler bu e-pin üzerine yatırdıkları paraları istedikleri zaman istedikleri yerde kullanabilirler.

Güneş Game olarak siz değerli müşterilerimize en iyiyi en kısa zamanda güvenilir bir şekilde ulaştırabilmek için bu sistemi kullanıyoruz. Sitemiz üzerinden istediğiniz her oyun için chip para satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Oldukça güvenilir bir site olduğumuz için kullanıcı yorumlarımızda hiçbir şekilde şikayet içeren bir yazı ya da söz yer almaz. En iyi hizmeti verebilmek için siz değerli müşterilerimize sunduğumuz imkanlar arasında canlı destek sistemimiz vardır. Günün belirli saatlerinde verdiğimiz bu hizmet ile site hakkında bilmek istediğiniz her türlü bilgiyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca site içinde bulunan oyunları istediğiniz her an satın alabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Güneş Game Ürün Teslimi

Güneş game ürünlerinin teslimi tamamen e-pin üzerinden yapılmaktadır. Atm üzerinden yapacağınız ödemelerde hiçbir şekilde masraf alınmayacağınız bilmeniz gerekir. Havale işlemlerini de kullanabileceğiniz sistemimiz üzerinden yaptığınız her ödeme 5-10 dakika içinde ilgili hesabınıza geçecektir.

Ödeme seçenekleri arasında oldukça yoğun şekilde kullanılan mobil veya kredi kartı ile ödeme yapma seçenekleri de olduğu gibi bu yöntem kullanılarak yapılan ödemelerde de aynı şekilde hiçbir değişiklik yada kesinti olmadan hesabınıza aktarım yapılır. Sitem üzerinde  alacağınız yada vereceğiniz tüm oyun alımlarında e-pin üzerinden işlemleriniz büyük bir güven çalışması ile aktarılır. Güvenli bir şekilde alacağınız chip paraları gönül rahatlığıyla kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Her hangi bir şekilde kazandığınız yada yüklediğiniz oyun paralarını oyun içinde bulunan fiş al butonuna tıklayıp Game Kart seçeneğini kullanarak o anda bozdurabileceğinizi de söyleyebiliriz. Güneş Game ailesi olarak hayırlı ve bol kazançlar dileriz.