Tempo Poker Chip

E-PİN STOK DURUMU BİRİM FİYATI ADETİ İŞLEM
Facebook Tempo Poker Chip 1 M Stok Var 0.170
Facebook Tempo Poker Chip 100M Stok Var 15.000
Facebook Tempo Poker Chip 260 M Stok Var 35.000
Facebook Tempo Poker Chip 500 M Stok Var 60.000
Facebook Tempo Poker Chip 1 B Stok Var 115.000

Tempo Poker Fişi Nasıl Alınır ?

1) ÜYE OL

Fiş satın alabilmeniz amacıyla ilk olarak yeni sitemize üye olmanız lüzumiyor. Üyelik formunu doldurarak ya da facebook ile giriş düğmesini tıklayarak otomatik üye olabilirsiniz. Facebook ile üyelikte, sahibi olduğunuz profil hesabınız da hiçbir şekilde adımıza paylaşım ver herhangi bir reklam vs. yapılmamaktadır. İnternet sitemizin içinde bulunan linkleri takip ederek istediğiniz oyunları kolaylıkla hiçbir sıkıntı çekmeden oynayabilirsiniz.

 

2) BAKİYE YÜKLE

Üye girişi yaptıktan sonra sipariş verebilmeniz amacıyla amacıyla ilk olarak bakiye yüklemeniz gerekiyor. Bakiye yükleme işlemlerinizde herhangi bir banka hesabını kullanarak ıban numarası üzerinden yükleme yapabilir ve rahat bir şekilde istediğiniz her oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca daha rahat

 

ATM Kartsız İşlem, Banka Havalesi/EFT, Kredi Kartı İle Ödeme ve Mobil Ödeme seçenekleriyle bakiye yükleyebilirsiniz.

 

Kredi Kartı ve Mobil ödemelerinde bakiyeniz otomatik olarak üyeliğinize geçtiği amacıyla bildirim yapmanıza lüzum yoktur.

 

Banka ödemesi yaptıysanız sitemiz üzerinden bildirim yapmanız gerekiyor. Ödeme bildirimi gerçekleştirme amacıyla sitemizde belirtilen doğrultuda belirlenen "ÖDEME BİLDİRİMİ <http://www.gunesgame.com/odeme-bildirimi>" butonuna tıklayınız ve Buradan yatırdığınız bankayı seçerek ve verileri aratarak ödeme bildirimini gerçekleştiriyorsunuz. Ödeme onay zamanı Maximum 1-10 dakika arasıdır. Ödemeniz onaylandıktan sonra ödeme tutarı kadar bakiye hesabınıza eklenir. Ödeme bildiriminiz 10 dakika ortamında onaylanmazsa canlı destek hattına bilgi verebilirsiniz.

 

Kredi Kartı ya da Mobil Ödeme tekniği ile ödeme gerçekleştirme amacıyla sitemizin üst doğrultusunda tespit edilen "ÖDEME YÖNTEMLERİ http://www.gunesgame.com/odeme-yontemleri" linkine tıkladıktan sonra Kredi Kartı/Banka Kartı ya da Mobil Ödeme seçeneklerini tıklayınız. Ödeme prosedürü tamamlandıktan sonra bakiyeniz otomatik üyeliğinize geçer. Bildirime lüzum yoktur.

 

3) SİPARİŞ VER

Bakiye yükleme prosedüründen sonra sipariş verebilirsiniz. Oyun Fişi siparişi verirken facebook mail adresinizi ya da tempo poker oyununun alt evresinde tespit edilen ID: ile baştan rakamı yazıyorsunuz facebook adresinize girmeden direk tempo poker firma doğrulusunda hesabınıza yüklemeniz gerçekleşiyor. Transferiniz ortalama 2-3 dakika ortamında yapılır ve siparişiniz teslim edilir. Güncel fiş fiyatları amacıyla lütfen tıklayınız.  http://www.gunesgame.com/K562/tempo-poker Sipariş işlemlerinizin hiç bir şekilde sorun yaşmamanız için yapılacak olan işlemleri sırasıyla yapmalısınız. Sonrasında sizin için çalışan ekiplerimiz hesabınıza paranızı hemen aktarabilir. Canlı destek bölümünden ayrıca istediğiniz her türlü bilgiyi edinebileceğinizi söyleyebiliriz.

 

Sipariş vermek amacıyla ürün kısmını açtıktan sonra satın alabilmek dilediğiniz ürünün sağ doğrultusunda adet kısmına alabilmek dilediğiniz miktarı yazınız. 1 adet alabilmek istiyorsanız 1 yazın. Daha sonra karşınıza çıkan kutuya aktarımı yapmamızı dilediğiniz facebook adresinizi ya da ID: rakamınızı aratarak sipariş veriniz. Verilen siparişler oldukça farklı bir sistem ile takip edilebildiği için hiçbir şekilde sıkıntı çekmeyeceğinizi size garanti veririz.

 

Sipariş Takibi

 

Siparişinizin takibi amacıyla sağ doğrultuda tespit edilen menülerde ki "GEÇMİŞ SİPARİŞLERİM <http://www.gunesgame.com/siparislerim>" opsiyonuna tıklayın. Verdiğiniz siparişin yanısıra yazan ayrıntı yazısını tıklayın ve açılacak ekranda sipariş açıklaması evresinden sipariş halunuzu denetim edebilirsiniz. Son hal amacıyla ara sıra sayfanızı yenileyin. Teslim Edildi (Durum alanında yeşil simgeyle gösterilmektedir.) yazısını gördüğünüzde aktarımınız bitmiş demektir. İyi oyunlar dileriz.

 

Bilmeniz Gerekenler

* Transfer amacıyla hesabınızda chip olmasına lüzum yok 0 olsa bile aktarımınız 2-3 dakika ortamında sistem doğrulusunda yüklenecektir.

* Kazandığınız oyun chiplerini bize satabilirsiniz. Bize chip satışı prosedürü gerçekleştirme amacıyla canlı destek hattımızla görüşmeniz yeterlidir. Canlı destek hattımız üzerinde  yapılan tüm işlemlerin kayıt altına alındığını siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yapıldığını söylemeliyiz. Sistemli ve oldukça güvenilir bir platform arıyorsanız bu site tam size göredir.

 

 

Tempo Pokerde Ban Varmı?

 

Güneş game çatısı altında sizin daha rahat ve güvenilir şekilde oyunlarınızı oynayabilmeniz için geliştirdiğimiz güvenlik önlemleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişmektedir. Bir çok kullanıcı özellikle tempo poker oyunlarında banlanma yani kullanım dışı kalma gibi bir ihtimalin olmadığını düşünür ancak bu durumun böyle olmadığını bilmeniz gerekir. Güvenilir bir oyun oynamak istiyorsanız yapmanız gerekenlerin başında güvenilir bir müşteri olmak ve kural dışı hareketlerde bulunan kişileri ilgili yetkililere bildirmeniz gerekir.

Kullanıcılar Neden Banlanır?

Müşterilerin rahat ve sıkıntısız bir şekilde oyun oynamasını engelleyen ve rahatsızlık veren kullanıcıların oyunun huzurunun korunabilmesi için sistem dışına çıkarılması gerekir. Bu nedenle tempo pokerde kesinlikle banlama işlemi vardır.

Chip satışlarında insanlar güven duydukları sitelerden alış veriş yapmak ister. İlgili site yetkilisi ya da siteye kayıtlı herhangi bir üyeden aldığı olumsuz sözler ya da eylemler sitenin duruşunu ve güvenirliğiniz azaltır. Bu nedenle bu tarz insanlara hizmet veren sitelerde banlama sistemi kesinlikle vardır. Güneş game üzerinden yapılan alış verişlerde de aynı sistem çalışmakta olup belirli kurallar dışına çıkıldığında sonuç banlanma ve üyelik iptalidir.

Sistemli ve oyun içinde gereken kurallara uyulmadığı taktir de bu tip sorunlarla karşılaşabilmeniz oldukça doğaldır.

Tempo Poker Oyununda Banlanma Olası Durumlar

·         Takım masalarında oldukça sık ranstlanan makas atmak serbesttir. Biraz açıklamak gerekirse 2 farklı oyuncunun 1 diğer oyuncuyu araya almak suretiyle sürekli olarak arttır demesi ve oyuna girmesini sağlaması şeklinde açıklanabilir.

·         Normal olarak adlandırılan masalar da yani takım-team masalarında yukarıda anlatıldığı gibi makas atmak kesinlikle yasaktır. Bu tarz bir eyleminizde banlanma olasılığınız oldukça fazladır. Sistem içinde bulunan yapay zeka sizin bu tarz bir eylemde bulunduğunuzu hemen algılar ve anında banlanırsınız. Bu nedenle oyun içinde bu tarz hamleler yapılmaması gerekir. En önemli kısmı ise hesabınıza bağlı olan ve kazandığınız yada aldığınız tüm chip paralar da aynı anda silinir. İlgili hesabınıza giriş dahi yapamazsınız tekrar hesabınızı açmak mümkün olmaz. Ayrıca bazı durumlarda IP numaranız dahi kayıt altına alınır ve aynı bilgisayar üzerinden tekrar giriş yapabilmeniz imkansızlaşır.

·         Sistem içinde oyunun normal seyrinde gidebilmesi için otomatik olarak sisteme dahil edilmiş hakaret, küfür ve herhangi bir argo kelime kullanılması yasaklanmıştır. Bu gibi durumlarda konuşmanıza engel konduğu gibi 7 gün boyunca kimseyle diyaloga giremezsiniz.

Oldukça yüksek güvenlik önlemleri olan ve sizin daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde chip satış ve alış işlemlerinizi yapabileceğiniz Güneş Game platformunda istediğiniz her oyunu oynayabilirsiniz. Sitem içinde bulunan ek güvenlik önlemleri sayesinde paranızın ve chip bakiyenizin emin ellerde olduğundan şüpheniz olmasın.

Siz değerli müşterilerimize en iyiyi verebilmek ve her türlü sorunuza etkili cevaplar aktarabilmek için canlı destek bölümümüzden de yardım alabileceğinizi unutmayın. Ayrıca site içerisinde satışı yapılan oyunların maddi anlamda en uygun fiyattan satıldığına emin olabilirsiniz. Ödeme işlemlerinizi sitemize kayıt yaptırdıktan sonra ilgili ve üyelerimize özel bölümlerde bulunan bilgilendirme yazılarımız üzerinden alabilirsiniz.

Online alışveriş sistemimiz dışında hiçbir banka ya da isim bilgisi verilmeden ödeme yapabilir ve ödemelerinizi alabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler arasında parayı ödemek ve canlı destek bölümünden bize bilgi vermeniz yeterlidir. Bu işlemlerden sonra sadece 5 yada 10 dakika içinde hesabınıza istediğiniz meblağda chip paranız yatırılır. Sadece müşterilerin güvenini sağlayabilmek adına kendisiniz geliştiren Güneş game platformu siz değerli müşterilerimiz için sürekli olarak gelişim sürecindedir. Güneş Game olarak Sağlıklı ve güvenli oyunlar dileriz.

E-pin (Game Kart)

Hızlı ve güvenilir olması gereken internet sitelerinde oluşabilecek her hangi bir sıkıntı geri dönüşü olmayan sorunlara ve güvensizliğe neden olur. Bu nedenle Güneş Game internet sitesi bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için site içinde bir çok koruma ve güvenlik yazılımları kullanmaktadır. Bu yazılımlar sayesinde sitenin ve özellikle müşterilerin güvenliği sağlanır. Dünya üzerinde en çok tercih edilen yazılımları ve güvenlik şifreleme sistemlerini kullanan b u yapı içinde en önemli şifreleme sistemi e-pin adı altında olan bir sistem ile yönetilir.

E-Pin Hakkında Bilmedikleriniz

Yazılımları oldukça etkin ve profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan e-pin programı kendi orijinal ismi ile Electronic Personal Identification Number olarak adlandırılır. Özel olarak sadece bilgisayar programı üzerinden kodlanan bu şifreler sadece kullanıcı tarafından görülebilir. Bu sayede bu şifrelerin diğer kötü niyetli kişiye yada kişilere ulaşabilmesi engellenir. Şifrelerin belirli bir uzunluğu yani hane sayısı yoktur. Bu şifre kişiye özel olduğu için ilgili şifreyi kim istemişse o kişi şifrenin uzunluğunu ve kombinasyon şeklini belirleyebilir. Hane sayısı 3 ten 30 haneye kadar çıkabilir. Dünya üzerinden en çok kullanılan bu sistemi güneş game platformu ile oldukça kolay bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Yüklediğiniz chip paraların güvenli bir yerde olduğundan ve hesabınıza oldukça kolay bir şekilde yükleneceğinden emin olabilirsiniz.

Online oyun pazarında güvenlik amacıyla kullanılan e-pin bütün oyun çeşitlerinde kolaylıkla kullanılabilir. Her hangi bir oyun içinde kazandığınız yada yüklemesini yaptığınız paralar e-pin sayesinde emin ellerdedir. Yani tamamen sizin kontrolünüzdedir. Ayrıca kendi kontrolünüzde olan bu oyun şifrelerini her oyun için farklılaştırılabilirsiniz. Bu sayede hangi oyuna para göndermek istiyorsanız o oyunun e-pin şifresini kullanırsınız. Bu sayede paralar tamamen sizin istediğiniz oyunlara yönlendirilir. E-pin şifreleme sistemi birbirinden farklı yerlerde bulunan 60 farklı ülke sınırları içinde her bölgede kullanılır.

Güvenli olduğu için tercih edilen bu uygulama Türkiye sınırları içinde de kullanılır. Türk kullanıcılarda bu sistemin güvenli olduğundan emin oldukları için öncelikle bu güvenlik sistemine sahip olan kuruluşları ve internet sitelerini tercih eder.

Ödeme yapılabilmesi için kullanacağınız güvenli  metotlardan birisi olan e-pin uygulamasının dışında Güneş game platformu üzerinden farklı ödeme seçeneklerini de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Oyun ödemelerinde bazı kişisel bilgileri vermek istemeyen kullanıcılar bu sistemi tercih ederek bilgilerini koruduğunu düşünürler. Ancak Güneş Game üzerinden yaptığınız diğer ödemelerde de hiçbir şekilde sıkıntı çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz.

Güneş Game Ödeme Yöntemleri

Güneş game üzerinden kredi kartı, havale, eft veya mobil uygulamalar üzerinden ödeme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ödeme işlemlerinizde tercih ettiğiniz metot üzerinden istediğiniz kadar chip para yüklemesi yapabildiğiniz gibi oldukça kolay ve hızlı bir şekilde hesaplarınıza yükleme işlemleri de yapılır. Yapmanız gereken işlemler paranızı göndermek ve canlı destek hattından bilgi vererek ya da telefon numaralımızı arayarak bize ödemede bulunduğunuzu söyleyebilirsiniz.  Bu bilginizden sonra 5-10 dakika içinde belirttiğiniz miktar hesabınıza aktarılır.

Güneş Game Ürün Tesliminde Yapılanlar

Kazanmış olduğunuz paralar tekrar bizim sistemimiz üzerinizden hesabınıza aktarılabilir veya bu paralar ile tekrar chip satın alabilirsiniz. Bu kazandığınız paraları oynadığınız oyunun içinde bulunan fiş al butonu yardımıyla  kolaylıkla alabilirsiniz. Bu butona tıkladıktan sonra Game Kart sekmesini kullanıp paranızı anında bozdurabilirsiniz. Kolay ve hızlı alış veriş yapabileceğiniz tek adres olan Güneş Game üzerinden oynadığınız her oyun büyük güvenlik önlemleri ile geliştirilmiştir. Hiçbir şekilde hiçbir müşterinin sıkıntı çekmeyeceği tek adres Güneş Game