Zynga Poker Chip Satın Almak İçin En Hızlı Çözüm

Zynga Poker Chip Satın Almak İçin En Hızlı Çözüm

İnternetin gelişmesi, pek çok insanı sanal aleme bağlamıştır. Özellikle yoğun hayat şartları nedeniyle insanlar tüm işlerini internet üzerinden halletmeye başladı. İnsanların stres atmak için kullandıkları yöntem ise online oynanan oyunlar. Bu oyunları oturduğunuz yerden oynamak, hem stres atmanıza yardımcı olur hem de sosyalleşmenizi sağlar. Bu oyunlar içerisinde en çok tercih edilen ise Zynga poker oyunudur. Poker sevenlerin en gözde oyunu olan Zynga Poker oyununu oynayabilmek için belirli miktarda zynga chipn olması gerekir. Diyelim ki gece oyun oynamayı sevenlerdensiniz. Oyun sırasında aniden poker chip bitti. Bu durumda oyuna ara vermek ve ertesi gün devam etmek zorunda kalırsınız. Ancak Poker Chip Satış ile artık gece yarısı bile olsa, oyununuza ara vermek zorunda değilsiniz. Çünkü site üzerinden, istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar Zynga chip satın alabilirsiniz.

Nasıl chip satın alabilirim?

Zynga chip satın alabilmek için öncelikle http://gunesgame.com/ adresine girmeniz ve buraya üye olmanız gerekmektedir. Sitenin üyelik istemesinin nedeni çok daha kolay ve hızlı sunabilmek içindir. Sisteme üye olmak yaklaşık 1 dakika sürmektedir. Sitede yer alan ‘hemen üye ol’ bölümünü kullanarak, kişisel bilgilerinizi girin ve alttaki güvenlik kodunu da doğrulayıp sözleşmeyi okuyup onayladıktan sonra kaydedin. İşte bu kadar kolay. Sisteme hemen üyeliğiniz yapılır ve açılan yeni sayfada üyelik bilgilerinizi doldurmanız istenir. Burada bulunan eksik bölümleri tamamladıktan sonra chip satın almaya hazırsınız demektir.

Zynga chip satın alabilmek için üyelik işlemlerini tamamlamanın ardından, hesabınıza belirli bir miktar kredi yüklemeniz gerekir. Bu krediyi nasıl yükleyebileceğinizi aşağıda anlatacağız. Krediyi yükledikten sonra Zynga poker chip oyununu seçip istediğiniz miktarda chip satın al mak için sepete ekle kısmını kullanarak, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir;

Zynga chip satın alabilmek için sitede yer alan ödeme yöntemleri oldukça fazladır. Sizlerin mağdur olmaması için bütün detaylar düşünülmüştür. Sitede yer alan ödeme yöntemlerini aşağıdaki şekilde açıklayalım;

Banka hesabı ile ödeme yapabilmek için sitenin anlaşmış olduğu pek çok banka bulunur. Bu bankaların atm’lerini kullanarak 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Atm’lerden para yatırdığınızda hiçbir masraf ödemezsiniz ve yapmış olduğunuz ödemeler, 7/24 onaylanır. Eğer bu hesaplara havale yapmak isterseniz, Ziraat, Akbank, Yapı Kredi,  Deniz Bank, Finans Bank, Halkbank,  Garanti, Vakıfbank, Teb ve Ptt Bank bankalarına küçük miktarlarda havale ücreti ödersiniz. Ancak İş Bankası ve KuveytTürk’e, havale ücreti de ödemeden para yatırma işleminizi yapabilirsiniz. Banka kanalı ile ödeme yaptığınızda dikkat etmeniz gereken nokta, siteye Havale yada Eft işleminden sonra ödeme bildirimi yapmanızdır.

Kredi kartı ile ödeme yapabilmek için sitede yer alan ödeme yöntemlerimiz kısmındaki kredi kartı ile ödeme bölümüne girmelisiniz. Bu kısımda yer alan yüklemek istediğiniz bakiye tutarını, ilgili bölüme yazın. Ardından hemen alt kısmında bulunan güvenlik kodunu girin ve onaylayın. Karşınıza çıkan Paytr sayfasına, kredi kartınızın tüm bilgileriniz eksiksiz olarak girin. Bu işlemin ardından bankanızın 3D güvenlik sayfasına yönleneceksiniz. Cep telefonunuza gelen kodu girdikten sonra işleminiz onay bekleyecektir. Bu aşamada sizi sitenin operatörleri arayacak ve onay isteyecektir. İşlemi onaylamanızın ardından bakiyeniz, otomatik olarak hesabınıza yüklenir.

Sitenin sizler için sunmuş olduğu bir başka avantaj, mevcut bakiyenizi nakite çevirebilmenizdir. Sitedeki hesabınızda bulunan parayı Zynga chip satın almak için kullanmak istemezseniz, banka hesabınıza eklenmesini isteyebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için hafta içi, 9:00 ve 16:30 saatleri arasını tercih etmelisiniz.